KINOAKTIV - EDUKATIVNA FILMSKA RADIONICA

Dragi prijatelji,

društvo Slovenaca Sava iz Beograda poziva vas na KINOAKTIV - edukativnu filmsku radionicu u kojoj su učenje o filmu i realizacija sopstvene ideje podjednako važni. Ukoliko želiš da bolje upoznaš principe montaže i snimanja, dramaturgije i režije dokumentarnog i animiranog filma popunjenu prijavu pošaljite do 8. marta na drustvosava@gmail.com!

Radionice će se održavati od petka do nedelje, dva puta mesečno, počevši od aprila. Nakon serije edukativnih radionica, društvo Slovenaca Sava će organizovati prikazivanje realizovanih filmova na Danima slovenačkog filma, u decembru 2022. u velikoj sali Jugoslovenske kinoteke.

Konkurs je otvoren do 8. marta do ponoći. Formular za prijavu se nalazi OVDE. Učesnici će biti obavešteni najkasnije do 18. marta. Javite nam se ako želite dodatne informacije na drustvosava@gmail.com, ili na telefon 063 1114076.