Poziv na promociju knjige „Cirkularna ekonomija – principi, merenje i implementacija“

Poštovani,

Pozivamo vas na promociju knjige „Cirkularna ekonomija – principi, merenje i implementacija“ čiji su autori naš član prof. dr Đorđe Mitrović (Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet i član Društva Sava) i dr Biljana Pešalj (Rotterdam University of Applied Sciences - Rotterdam Business School). Promocija će se održati u sredu 19.10.2022. godine s početkom u 19h u prostorijama Društva Sava, Terazije 3/9, Beograd.

Na promociji će govoriti dr Dejan Molnar, vanr. profesor (Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet), dr Maja Jandrić, vanr. profesor (Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet) i dr Milena Rikalović, docent (Univerzitet Singidunum, Studijski program Životna sredina i održivi razvoj).

Svi zainteresovani će imati priliku da nakon promocije ukoliko to budu želeli dobiju primerak knjige.